Golfový vozík Geum Decolt vás dostane

Spread the love

Milujete golf a chybí vám kvalitní vozík, který by byl ozdobou nejen vaší osobnosti, ale i celé vaší výbavy. Pak rozhodně není od věci vsadit na vysokou kvalitu golfového vozíku Geum Decolt. Jedná se o vozík, který je schopen nabídnout opravdu vysoký standard po všech směrech.

Na počátku je nutné říct, že i přes svou vysokou kvalitu nabídne praktické a jednoduché řešení. Jeho logika a maximální propracovanost vás jistě překvapí a vy si budete moci užívat jeho služeb. Výborná je zejména vysoká ovladatelnost vozíku. Ovládání je intuitivní a tento golfový vozík můžete jak tlačit před sebou, tak i táhnout za sebou. Vše je naprosto lehké, takže se vám z rukou v žádném případě neztratí tolik potřebný cit pro hru. I v extrémních náklonech si vozík zachová svou stabilitu. Do vozíku dáte bez potíží všechno, co potřebujete mít při hře po ruce. Na mysli máme jak míčky, tak samozřejmě i množství potřebných holí plus teečka anebo deštník. Zašpiněných holí se při nepřízni počasí nemusíte vůbec dotýkat, jelikož je vezmete pouze za gripy či shafty.

Materiály, z nichž je golf vozík Geum Decolt vyroben, jsou vskutku luxusní. Jde především o karbonové tělo, prošívanou kůži a leštěný hliník. Detaily přesně umocní skvělý dojem, který na vás a vaše protihráče vozík udělá. Když se řekne kombinace golfového bagu a vozíku, tak se přesně vybaví golfový vozík Geum Decolt, který toto všechno snoubí v jednom.

Žádné vaše golfové vybavení se nebude jen tak někde válet anebo jej nebudete muset složitě přenášet z jednoho greenu na druhý. Vy se takto budete moci pouze soustředit na vlastní hru a snažit se o to, aby váš handicap byl co nejnižší a zvýšilo se tím vaše postavení v konkrétním žebříčku. Zároveň také uděláte na hřištích opravdový dojem, který tento model bagu i vozíku v jednom udělá.

Napsat komentář