Láska ke sportu

Spread the love

svalousV poslední době už mám dost o tom, jak mladí kluci mezi sebou mluví o tom, jak chtějí cvičit, jak nabrat , vypadat a pózovat v pátek večer před dívkami v nějakém baru. Sice je to hezké, že mají plány, ale to je asi jediné, co mají . Jediné, co vědí je, že když budou zvedat činky, budou mít svaly. Každý z nich chce být jen velký za krátký čas a neudělat pro to skoro nic. Celé cvičení vidí jen v jednom a to jsou doplňky výživy.

Každý z nich si myslí , že když bude jíst protein od BSNka, nebo gainer od Scitec , že budou nevím jak velcí. A přitom jsou na omylu. Doplňky jsou sice fajn, ale není to ten základ, na čem by měli stavět svou “ kulturistickou kariéru „.

Na prvním místě, co by měli udělat proto, aby dobře vypadali, tak by se měli zavřít do pokoje a nastudovat si něco o tom, jak se správně stravovat a ne dívat reklamu na doplňky v časopisech. Strava a tvrdý trénink je to hlavní, co z nich udělá to, o čem sní. Netřeba se vymlouvat na genetiku a velké břicha, které “ zdědili “ po otci , ale třeba tomu sportu obětovat více času a ono to přijde časem. Možná rok, možná víc, ale po tvrdé práci vždy přijde úspěch a o tom je i tento článek.

Proto každý, kdo cvičí, nebo jen začíná cvičit, by měl mít v sobě to chtění a cíl, který si určí a udělá pro to všechno, aby ho splnil. Třeba mít plán, kterého se držet, jestli je to už stravovací nebo tréninkový. A ne přicházet do posilovny s tím, že ani nevím, co budu cvičit a na snídani otevřít ledničku a vybrat z ní tresku. Pro sport bychom měli něco obětovat a vzdát se nějakých věcí. V kulturistice je to hlavně čas a cvičení, není to záležitost na jedno léto a na hodinku, kterou odcvičíš v posilovně a i to bys byl nejraději, aby to za tebe udělal někdo jiný, kdyby se dalo.

Zdroj: www.fitmagazin.sk

One Response to Láska ke sportu

  1. admin napsal:

    máte-li rádi sport a ještě k tomu adrenalin, mrkněte na naše tipy na dárky, určitě si vyberete

Napsat komentář