Luxusní vířivka u vás doma nebo na zahradě

Spread the love

vířívkaMístem odpočinku a relaxace, které vás během několika minut přivede do stavu duševní i tělesné pohody jsou jednoznačně masážní vany. Dávno nejde o vynález, který byste si mohli dopřát pouze v luxusním hotelu, naopak se může stát součástí i vaší koupelny či zahrady. Společnost Aquamarime nabízí širokou škálu vířivek značky Sundance Spas, z nichž si určitě vyberete tu svou.

Kvalitní vířivé vany představují mnoho blahodárných účinků na lidský organismus. Potěšující jsou například účinky na zdraví člověka – hydroterapie přináší příjemné potěšení a povzbuzení v podobě tepla, pro zlepšení krevního oběhu, vztlaku, který uvolňuje klouby a páteř i masáž, jež sníží napětí ve svalech. Příznivé účinky hydroléčby byly známy už prastarým kulturám – oddávali se jí i obyvatelé starého Řecka, Říma či Indie.

Současná doba tak kombinuje poznatky těchto starých kultur s moderními technologiemi. Dnešní vířivky totiž obohacují hydroterapii o další prvky, díky nimž je koupel ještě příjemnější. Sundance Spas totiž představují luxusní vířivky s nejrůznějšími tryskami, poskytujícími pro každou tělesnou část něco – vaše vířivka může obsahovat speciální trysky pro masáž krku, hlubokých zádových svalů i pro uvolnění lýtek. Abyste se ve vířivce cítili skutečně příjemně, můžete si zvolit i příjemnou, oku ladící barvu, osvětlení či hudební stereosystém, aby byl čas strávený zde co nejpříjemnější.

K vířivce si můžete také pořídit další příslušenství – od praktických schůdků či otočných stolků,přes okrasné květináče, až po roztomilé gumové kachničky.

Hydromasážní vany Sundance spa pak představují vířivky, v nichž se jednoduše budete cítit dobře. Kalifornská společnost nabízí vany v příjemném designu, přitom však s důrazem na nízkou spotřebu elektrické energie. O kvalitách této značky svědčí i to, že je žádaná v šedesáti zemích po celém světě.

Napsat komentář