Nafukovací bazény jako jednoduché a levné řešení

Spread the love

Léto se pomalu blíží a většina lidí začíná přemýšlet o koupání. Asi nejvýhodnější variantou užívání si vody v létě představuje vlastní bazén přímo na zahradě. Koupě bazénu již není nijak finančně náročná a lze koupit skvělé bazény za rozumné ceny. Asi nejoptimálnější volbou, která se může člověku naskytnout, je koupě nadzemního bazénu.

Mýty o tom, že bazény jsou drahé, byly už dávno zbořeny a koupit si mohou zájemci nadzemní bazény s lemem, které se samy nafukují díky stoupajícímu sloupci vody. Výborné je hlavně to, že nadzemních bazénů je celá řada a nemusíme ulpět u jednoho jediného modelu. Na počátku bychom se ale měli rozhodnou především v tom, jestli si pořídíme bazén kulatý, oválný či obdélníkový.

Nejčastěji kupované jsou klasické bazény s kruhovým půdorysem. Tento druh bazénů je k dostání hodně, a to v rozličných velikostech. Pro rodinu často stačí bazén, který má průměr 3,66 metrů, nicméně sehnat lze jak větší, tak i menší bazény. Zapomenout bychom ale neměli na příslušenství, jež se k bazénům běžně prodává. I nafukovací bazén nezbytně potřebuje další doplňky, se kterými je jeho fungování mnohem efektivnější. Typická je kupříkladu filtrace. Volit lze mezi kartušovou a pískovou filtrací. Výhodnější a dražší je samozřejmě druhá jmenovaná. Koupit ji ale i přesto můžeme v solidních cenových relacích. Když se sežene třeba přímo s bazénem jako set, není co řešit.

Výbornou volbou je web hawaj.cz, který nabízí bazény v různém provedení a ve vynikajících akčních sestavách. Za rozumnou cenu můžete mít tu nejlepší sestavu, která je na trhu k dispozici. Ideální je mít v rámci celkového bazénového kompletu ještě solární ohřev, solární plachtu a schůdky, jež mohou pomoct v dostávání se do bazénu. Se schůdky bude vstup do bazénu maximálně pohodlný a příjemný.

Napsat komentář