Naše tipy na softshellové bundy a vesty

Spread the love

Kvalitní oblečení je velmi důležité při intenzivním sportování, tak i při procházkách. I výlety do okolí mohou při nesprávně volbě oděvů nepříjemné a může hrozit prochladnutí. Vybírat byste pro procházky měli bundy i kalhoty, které budou stylové a dokonale ochrání za jakýchkoli rozmarů počasí. Výbornou volbou jsou softshellová bunda nebo kalhoty značky Lambeste. Právě na sortiment této společnosti se budeme soustředit v následujících řádcích. Ve své nabídce nemá pouze bundy a kalhoty. Koupit si v eshopu můžete klidně i mikiny, polokošile, čepice a další zboží.

Softshell a jeho výhody

Potřebujete-li oblečení, které dokáže maximálně efektivně chránit podobně jako Gore- Tex a je prodyšné jako fleece, vsaďte vše na softshell. Kvalitní softshellová vesta či bunda umí dokonale pomoct v momentech maximální námahy, ale i tehdy, když se člověk zpotí minimálně, což se stává při procházkách. Velmi oblíbená je softshellová bunda pánská především mezi horolezci. Právě u nich se střídají stupně námahy a dochází k nestejnoměrnému pocení.

Stylové softshellové bundy

Bundy značky Lambeste se vyznačují několika přednostmi. Tou první je odolnost vůči větru a dešti. Povrch je opatřen impregnací, jež dokáže efektivně odpuzovat vodu. Odolnost vůči tlaku vodního sloupce je standardně 8000 mm. I při takovéto odolnosti je třeba softshellová bunda dámská maximálně prodyšná. Disponuje i zadním prodlouženým dílem chránícím oblast krku.

Softshellové vesty a jejich přednosti

Není-li venku větší zima, určitě vám postačí kvalitní softshellová vesta dámská či pánská. Tu si můžete vybírat pod značkou Lambeste v mnoha barevných podobách. Zima vám v ní zcela jistě nebude. Každá softshellová vesta pánská i dámská je vyrobena ze třech vrstev, které tvoří polyester, elastan, TPU membrána a vnitřní polyester fleece.

Napsat komentář