Ortéza na tenisový loket

Spread the love

Tenis je sport, který asi nemusíme rozebírat dopodrobna. Spíš bych se chtěl zaměřit na zranění jím způsobená. Nejvíc asi strpí ruce a nohy. Na rukou to jsou lokty a zápěstí na nohách kolena a kotníky. Všechny tyto poranění jsou velice bolestivé. V televizi nebo i na živo jste si mohli všimnou , že tito sportovci jsou oblepení nějakými páskami. Tyto pásky se jmenují tejpy. Tejpovací páska slouží k zpevnění a fixování bolestivého místa na těle. Tyto pásky se dají koupit na webu i v lékárně.

Když tyto pásky neboli tejpy nepomáhají, pomůžou ortézy. Ortéza je s bavlny a pomáhá tak jako tejpy k fixování bolestivého místa. Ortéz se dá pořídit celá škála. Tyto ortézy se dají taky jako tejpy koupit v lékárně nebo přes web. Nejčastější prodávaná ortéza je ortéza na loket. Tato ortéza se jednoduše navleče na místo určení a vy dál můžete provozovat činnost při, které Vás loket bolel. Tenisté si tento výrobek velice pochvalují a jsou, sním velice spokojeni.

Tenis je spojen taky s bolesti kloubů. Na tyto bolesti jsou bud léky v tom nejhorším případě a nebo cvičení či různé chladivé i hřejivé gely. Bolestivý kloub se dá taky ošetřit tejpy nebo ortézou. Tyto bolesti jsou určitě všem nepříjemné a bolestivé, ale bohužel se jím nedá vyhnout. Tyto bolesti ke sportu prostě patří.

 

Napsat komentář