Shamballa 1024 vás naučí pracovat s energií

Spread the love

Práce s energií je pro každého člověka důležitá. Chcete-li porozumět životu, svému vlastnímu já anebo pochopení všeobecného spojení vaší osoby s okolím, můžete využít multidimenzionálního systému léčby Shamballa 1024. Tento speciální systém léčby, který je darem mistra Saint Germaina, nabízí cestu poznání a pochopení těch pravých souvislostí. Shamballa poskytuje nejen léčbu za pomocí rukou, ale jedná se o léčebnou možnost pro celou duši člověka.

Systém Shambally 1024

Shamballa pojímá celkem 1024 symbolů, což je ostatně patrné již ze samotného názvu. Tyto symboly se dělí do 4 stupňů, z nichž každý obsahuje celkem 256 symbolů. K předávání symbolů dochází prostřednictvím telepatie od mistra do samotné aury žáka. Zasvěcení do Shambally 1024 se obejde bez nutnosti zapamatování si symbolů, což je zapotřebí třeba u reiki. Žák je většinou zasvěcen do prvních třech stupňů zároveň. O pravidlo se však jednat nemusí. 4 stupeň je u Shamabally 1024 mistrovským.

Shamballa 1024 dokáže sloučit několik energií

Shamballa 1024 dokáže sloučit celou řadu energií, což vede ke vzniku jedné z nejsilnějších energií na Zemi. Konkrétně Shamballa 1024 slučuje energii nanebevzatých mistrů, mahátmá energii, energii bytostí světla i paprsky intenzivní energie transformace. Komplexně pojatá terapie Shambally trvá pouhých 15 minut. Jedná se o energii, která dokáže léčit jak fyzické, tak i emocionální a psychické problémy. Léčebnou terapii lze provádět s ostatními lidmi, zvířaty anebo rostlinami.

Co vše kurz Shambally 1024 zahrnuje?

Součástí kurzu Shambally 1024 jsou 2 diagnostiky čaker a aury před a po kurzu prostřednictvím automatické kresby. Samozřejmostí je i zasvěcení, tedy iniciace v reálném čase. K dispozici jsou i veškeré studijní materiály a konzultace, a to i po uplynutí několika let. Vaše aura bude díky kurzu vyčištěna a zharmonizována a dojde i k vyčištění energie vašeho domu či bytu. V neposlední řadě absolvujete i komplexní energetické ošetření a jednou za měsíc podporu v konkrétní situaci. Samostatný rozšiřující kurz je zdarma.

Napsat komentář