Skvělá sportovní kamera

Spread the love

h3white_1Se sportovní kamerou na přilbu si užijete spoustu zábavy! Jedná se o malou kameru, která však dokáže pořídit velmi kvalitní video záznam a fotografie. Kameru stačí jednoduše nainstalovat na přilbu a spustit natáčení. Budete nadšeni z perfektních záběrů! Tuto techniku používají nejen nadšení sportovci, ale své využití nachází také u policie, armády nebo hasičů. S touto kamerou na přilbu natočíte svou jízdu na lyžích i skok z letadla! Představivosti se meze nekladou!
Mezi špičku mezi sportovními kamerami patří kamera GoPro HD HERO3 Black Edition. Jedná se o nejnovější a nejdokonalejší GoPro kameru.  Součástí balení je také voděodolný kryt, se kterým se můžete potápět až do hloubky 60 metrů a bez starostí natáčet krásy podvodního světa! Už si představujete unikátní záběry, které s touto kamerou uděláte? Možná vás překvapí také velmi příjemná cena – zakoupit ji můžete již od necelých 11 000 korun!
Nevíte, kde kameru GoPro HD HERO3 objednat? Za skvělou cenu ji najdete například na http://www.gohd.cz/. Na této webové stránce si můžete také prohlédnout celou řadu videí, která vás s touto kamerou a jejími funkcemi seznámí. V nabídce najdete také veškeré značkové příslušenství. Neváhejte a objednejte si tuto unikátní sportovní kameru ještě dnes!

Napsat komentář