Sportovní oblečení Eleven

Spread the love

249063raminka_1Když chce člověk vyrazit do přírody pěšky anebo na kole, musí být samozřejmě dobře vybavený z hlediska oblečení. Jestliže náš oděv nesplňuje základní kritéria, jistě se v něm nebudeme cítit příjemně a v mnohých případech nás ani dokonale neochrání. Právě proto musíme volit spolehlivou značku sportovního oblečení, která nás přesvědčí o své kvalitě.

Výbornou volbou je bezesporu sortiment společnosti Eleven. Tento výrobce sportovního oblečení na míru se soustředí zejména na cyklistiku, nicméně vyrábí i třeba termoprádlo a další produkty, které člověku pomohou při sportování. Firma Eleven je ryze české a funguje již od roku 2004. Typické jsou pro ni mnohé charakteristické vlastnosti bund, kalhot a triček, které ji posunují mnohem blíže zákazníkovi.

Jmenovat bychom mohli třeba technologii Stopbacteria zamezující díky speciální vlastnostem polypropylenových vláken bakteriím na povrchu oblečení anebo v místech pod ním. Soustřeďme se ale především na cyklistické dresy na zakázku, jež přece jenom v nabídce společnosti Eleven převažují. Cyklistické dresy je možné volit v mnohých provedeních dle požadavků konkrétního zákazníka. Typické mohou být kupříkladu zateplené cyklo dresy na míru. Ty mohou skvěle ochránit svého majitele při ne příliš teplém počasí. Výjimkou v nabídce není ani dres free ride, anebo BMX či některé další specifické dresy určené na konkrétní cyklistické disciplíny.

Koupit dresy můžete klidně i začínajícím bikerům. Dětské dresy mohou být různobarevné dle představ dětí či rodičů. Jinak je velmi pestrý i prodej dalších doplňků určených pro jízdu na kole. Výhodně si můžete objednat v eshopu například z širokého počtu cyklistických rukavic na míru anebo čepic, čelenek a šátků. Z produktů mimo cyklistiku jsou k dispozici dresy určené k týmovým sportům anebo komplety pro inline bruslení.

Napsat komentář