Užívejte si radost z jízdy na kole závodníků z Tour de France

Spread the love

Nedávno skončil nejznámější cyklistický podnik světa, slavná Tour de France. Sledovat jsme při ní mohli mimo vítěze Chrise Frooma z týmu Sky a další vynikající světová esa typu Petera Sagana, Johna Degenkolba, Naira Quintany a samozřejmě i Čechy. Vidět byl především vítěz jedné z etap Zdeněk Štybar, Roman Kreuziger, v únicích Jan Bárta a součástí vítězného týmů se stal Leopold König. Ostře sledovaný závod byl hodnocen i v televizním studiu. Česká televize přenášela živě veškeré etapy celého podniku. Součástí diskuzí se staly i nejnovější modely kol. Právě na ně se budeme soustředit v následujících řádcích.

Nejznámější značky kol

Mezi nejznámější značky bicyklů patří kola Giant. Tuto značku reprezentoval tým Giant Alpecin v čele s Johnem Degenkolbem. Špičková jsou i kola Trek stejnojmenného týmu Trek Facory, za nějž závodil i průběžný lídr Tour Fabian Cancellara, který musel bohužel pro zranění odstoupit. Zapomenout nemůžeme ani na skvělé modely týmu Cannondale Garmin v čele s Andrew Talanskym. Vybrat si některé zmiňované silniční kolo můžete i vy v eshopu Bikeparkmost.cz.

Jezděte jako šampióni

Na strojích borců z Tour de France můžete klidně jezdit i vy! Ve zmiňovaném internetovém obchodě si stačí zvolit krásná silniční kola Cannondale, základem jejichž rámu je samozřejmě karbon. Špičkovým modelem je například Cannondale CAAD10. Z modelů značky Trek vybíráme ultralehký silniční speciál EMONDA SLR 8. Patříte-li spíše mezi příznivce jízdy mimo asfaltové povrchy, můžete volit i bicykly trekové. Z těch doporučujeme model Giant Roam 3 Disc vyznačující se nízkou pořizovací cenou. Mimo špičkových kol uvedených značek se zde dá nakoupit veškeré cyklistické vybavení a příslušenství. K dispozici jsou i batohy na kolo a zkrátka vše, co s cyklistikou souvisí.

Napsat komentář