Zkuste si masáž doma

Spread the love

love-3-1385766-mDobrou zprávou je, že osvěžující letní masáž si můžete dopřát i v domácím prostředí . Potřebujete k tomu jen partnera a olej, díky kterému se příjemně zchladíte. Pozor však na jeho výběr , vždy si kupujte jen takové masážní oleje, které jsou 100 % čisté přírodní bez umělých barviv, parafínů a konzervantů.

Únavy vás zbaví citrusová masáž. Vůně citrusů je osvěžující a díky jejich výtažkům si navíc doplníte vitaminy přímo přes pokožku. Výborný je masážní olej s citronovou trávou, citronem a pomerančový olej.

Olej z máty peprné nejen osvěžuje, ale i zmírňuje svalové bolesti a zklidňuje opálenou pokožku. Povzbudí a pozitivně naladí vaše smysly i masážní olej grep – máta. Příjemným plusem je fakt, že odstraní stres a uvolní dýchací cesty.

Chcete odbourat fyzické napětí a být svěží? Pořiďte si masážní olej s eukalyptem. Hodí se také na masáž ztuhlé páteře nebo namožených svalů.

Uvedené oleje seženete ve specializovaných obchodech, které jsou zaměřeny přímo na masážní oleje nebo v obchodech, které prodávají produkty zdravé výživy.

Jak masírovat ?

V první řadě si doma vyberte příjemné místo, zapněte si vonnou lampu a uvolněte se. Když vás bude partner masírovat, upozorněte ho, aby postupoval ze spodku nahoru, tj. od chodidel směrem k hlavě. Důležité jsou i chodidla, na kterých se nachází mnoho reflexních bodů.

Díky správné technice a masážním olejem si užijete perfektní osvěžující masáž. Chcete, aby vás masíroval kvalitní terapeut? Přečtěte si návod, jak si vybrat toho správného!

zdroj: zoznam.sk

Napsat komentář